Андрій Семенченко

Український науковець Андрій Семенченко є фахівцем у сфері державного управління, стратегічного планування та національної безпеки, доктор наук з державного управління, професор. Він є автором понад 120 наукових робіт та 35 винаходів.

Андрій  входить до складу Національної комісії з питань державного регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання поштових послуг. Заслужений діяч науки і техніки України

Трудовий шлях Андрія пов’язаний зі сферою інформатизації, інформаційної політики та безпеки про що свідчать займані ним посади: голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації; першого заступника голови Державного комітету інформатизації України; директора Департаменту воєнної політики та стратегічного планування Міноборони; завідувача сектору інформаційної безпеки Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції при Президентові України; завідувача сектору інформаційної політики Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України; начальника управління програм і проектів інформатизації Держкомзв’язку; головного консультанта Секції прикладних проблем Президії Національної академії наук України. З 1998 року Андрій є членом Консультативної ради з питань інформатизації при Верховній Раді України.

ukУкраїнська