Carlota Perez

www.carlotaperez.org

Професор Карлота Перес — британсько-венесуельський вчений, який вивчає соціально-економічний вплив серйозних технічних змін. Авторка впливової книги «Технологічні революції та фінансовий капітал: динаміка бульбашок і золотих віків», вона є почесним професором Інституту інновацій та громадських цілей (IIPP) Університетського коледжу Лондона та SPRU Університету Сассекса, Великобританія. Вона також є ад’юнкт-професором в Інституті Нурксе, TalTech, Естонія. Вона працює в усьому світі як консультант і спікер. Поточний дослідницький проект Карлоти аналізує історичну роль уряду у формуванні контексту для інновацій, зростання та соціального прогресу.

Відомі вчені про Карлоту Перес
«Що стосується взаємозв’язку між технологіями, економікою та суспільством, Карлота Перес є одним із найбільш інноваційних дослідників у світі»
Мануель Кастельс
Почесний професор Каліфорнійського університету в Берклі та Університету Оберта Каталонії
«Карлота Перес зробила кілька дуже оригінальних внесків у розуміння довгострокових технологічних трансформацій і того, як такі зміни взаємодіють із більш широкими економічними, соціальними та політичними змінами»
Крістофер Фрімен
Почесний професор SPRU Сассекського університету, Великобританія
ukУкраїнська