Ніна Хумарова

 Хумарова Ніна Іпполитівна – доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, головний науковий співробітник відділу економічного регулювання природокористування Державної установи «Інститут ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України». 

Авторка більш 200 наукових видань, серед них: «Екологоорієнтоване стратегічне планування розвитку територій» та співавтор монографій: «Інклюзивний розвиток рекреаційного природокористування», «Екологоорієнтоване управління урбанізованими територіями (теоретико-методичний аспект)», «Економіка вражень і природокористування: принципи інклюзивності та сталості», «Цифровізація, як тренд економіки вражень в умовах актуалізації інклюзивного розвитку: на матеріалах туристично-рекреаційної сфери України» та інші. Вона є знаним науковцем з питань регіональної економіки, макроекономіки, рекреаційної діяльності та економіки природокористування. 

Вона брала участь у виконанні низки міжнародних проєктів та працює консультантом державних органів управління. Поточний дослідницький проєкт Ніни Хумарової стосується питань управління природними активами на засадах блакитного зростання, в тому числі розвитку зелено-блакитної інфраструктури.

ukУкраїнська