Олег Заярний

Олег Заярний, професор кафедри інтелектуальної власності та інформаційного права Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. доктор юридичних наук, професор. Він є також національним експертом Офісу Ради Європи в України з питань захисту персональних даних, членом робочої групи з питань розвитку розумних міст при Комітеті з питань цифрової трансформації Верховної Ради України та членом Науково-консультативної ради при Верховному Суді.

Олег брав участь у підготовці понад сорока проєктів законів та підзаконних актів України у сферах електронної комерції, захисту персональних даних, проведення економічного експеременту у галузі індустрії програмної продукції, тощо.

До сфери наукових інтересів Олега Заярного входить дослідження проблем інформаційного права, правового забезпечення застосування штучного інтелекту, правові і технологічні аспекти розвитку прав людини та проблеми, що пов’язані з дотриманням прав приватних осіб у сфері електронного урядування.

https://orcid.org/0000-0003-4549-7201

https://scholar.google.com.ua/citations?user=CZ-N32MAAAAJ&hl=uk

Scopus ID 5720315898

Web of Science ResearcherID S-3358-2018

ukУкраїнська