Олександр Лайко

Професор Олександр Лайко — український вчений, який вивчає питання сталого розвитку національних та регіональних економічних систем в контексті впливу інвестиційних процесів, інновацій, державної регуляторної політики, інструментів податкового стимулювання та цифрового забезпечення підприємницької активності в територіальних громадах.  

Автор більше 230 наукових праць, серед яких – монографії, удостоєні державних нагород, публікації у фахових виданнях України та ЄС, методичні матеріали для територіальних громад. Є заступником головного редактора наукового видання «Економічні інновації», членом редколегії наукового журналу «Наука та інновації»,  Має досвід викладання курсів з економіки, фінансів, обліку та аудиту в ЗВО Одеси та Флоридському університеті ім.Девіда Лівінгстона. 

Досвід керівництва дослідницькими національними та міжнародними проєктами. Останні наукові проєкти присвячені запровадженню інноваційних підходів до управління економічним розвитком територіально-господарських утворень на засадах реалізації цілей згуртованості, повоєнної відбудови та сталого розвитку.

https://impeer.org.ua/deputydirector

ukУкраїнська