Олександр Юрчак

Олександр ЮРЧАК є головним стратегом і організатором програми розвитку  «Індустрія 4.0 в Україні» та керівником проектів з реалізації українських стратегій у сфері кластерного та інноваційного розвитку та Індустрії 4.0. Олександр є виконавчим директором Українського кластерного альянсу (UCA) і генеральним директором Асоціації «Підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ), яка є складовою UCA.

Будучи менеджером у великих міжнародних компаніях, Олександр брав участь у багатьох успішних маркетингових кампаніях, зокрема із запуску нових продуктів, з розвитку бізнесу різних регіонів у кількох галузях, включаючи промислову автоматизацію, електротехніку та технологію, машинобудування, неурядові організації та сприяння інвестиціям. Він веде активну роботу в соціальних мережах, виступає у ролі спікера на міжнародних форумах, конференціях та інших комунікаційних заходах, проводить численні зустрічі з представниками бізнесу, територіальних громад, освітянами та науковцями. Олександр вільно володіє англійською та французькою мовами.

Основна діяльність Олександра зосереджена на кластерному розвитку; стратегічному розвитку бізнесу; інноваційному  маркетингу та менеджменті; аналізі ринку та клієнтів; Лід-менеджменту; автоматизації маркетингу; промисловій автоматизації; технологіях Industry 4.0 та просуванні в hi-tech.

https://www.clusters.org.ua/

https://appau.org.ua/

https://www.facebook.com/groups/appau/

ukУкраїнська