Олександр Юрчак

Олександр ЮРЧАК є головним стратегом і організатором програми розвитку  «Індустрія 4.0 в Україні» та керівником проектів у реалізації українських стратегій у сфері кластерного та інноваційного розвитку, Індустрії 4.0 та відповідних сфер. Олександр є виконавчим директором Українського кластерного альянсу (UCA) і генеральним директором Асоціації промислової автоматизації України (АППАУ) –  частини UCA.

Олександр про себе

«Моя місія полягає в тому, щоб допомогти зростаючим професійним спільнотам у галузях промислових високих технологій. Мій особистий досвід охоплює широкий спектр знань у промисловій інженерії та автоматизації, а також багато найкращих практик у стратегічному плануванні, управлінні спільнотою та кластерами, розвитку бізнесу, організації продажів та маркетингових команд, управлінні продуктами, запуску нових продуктів, управлінні контентом, розвитку каналів, тощо.»

https://www.linkedin.com/in/alexandreyurchak/?originalSubdomain=ua

Будучи менеджером у великих міжнародних компаніях Олександр участь у багатьох успішних маркетингових кампаніях і кампаніях із запуску нових продуктів, розвитку бізнесу в різних географічних регіонах у кількох галузях, включаючи промислову автоматизацію, електротехніку та технологію, машинобудування, неурядові організації та сприяння інвестиціям. За його словами, вільне володіння англійською та французькою мовами допомагає йому  швидко використовувати найкращі практики у мінливому світі.

Олександр спеціалізується на; кластерному розвитку; стратегічному розвитку бізнесу; Інноваційному  маркетингу та менеджменту; аналізі ринку та клієнтів; Лід-менеджменті; автоматизації маркетингу; промисловій автоматизації; технології Industry 4.0 та просуванні в hi-tech.

https://www.facebook.com/yurchak.alexandre

https://www.clusters.org.ua/

https://appau.org.ua/

https://www.facebook.com/groups/appau/

ukУкраїнська