Вадим Кочевих

Вадим Кочевих – засновник, співвласник та один з керівників групи компаній IT INNOVATIONS з центральним офісом в Києві. Має 19-річний практичний досвід розробки, впровадження та підтримки програмних та програмно-апаратних комплексів в різних сферах бізнесу – аграрній, транспортній та муніципальних проєктах.
У 2006 році отримав вищу освіту магістра за спеціальністю інтелектуальні системи прийняття рішень, має досвід успішного старту 8 власних продуктів в сфері Інтернету речей та SaaS-рішень, а також був залучений до реалізації десятків IT-проєктів у найрізноманітніших сферах бізнесу – логістиці, точному землеробстві, медицині, енергетиці, електронній комерції у якості бізнес-аналітика, проджект менеджера, продакт овнера та консультанта. 

Має досвід управління командами розробки програмного забезпечення, інженерією та виробництвом електроніки. З 2016 року приймає участь у розробці, виробництві, просуванні та підтримці продукту METEOTREK – рішення на базі власних автоматизованих метеостанцій та спеціалізованого програмного забезпечення для погодного моніторингу.

ukУкраїнська