Єгор Стефанович

Єгор Стефанович є громадським діячем, експертом з електронного урядування. Зокрема він очолює правління громадської спілки “Український фонд енергоефективності та енергозбереження» https://ufees.net/ є головним координатором Ліги оновлення України ONOVA https://onova.org.ua/ та головою Громадської ради при Мінцифри України.  

Трудовий шлях Єгора пов’язаний з інноваційною діяльністю та проєктами у сфері інформаційно-комунікаційних технологій. У якості CIO Секретаріату Кабінету Міністрів України (2015-2017) він приймав участь у формуванні та реалізації державної політики в сфері ІКТ і е-урядування, здійснював керівництво впровадженням безпаперового документообігу Секретаріату КМУ, засідань Уряду і Урядових комітетів, приймав участь у розробці та реалізації проєкту e-Ukraine, проєкту Smart Infrastructure в Міністерстві інфраструктури. 

Очолюючи у 2014-2015 роках Департамент інформаційних технологій Міністерства економічного розвитку Єгор займався розробкою і реалізацією загальнонаціональних стандартів електронних сервісів та впровадженням інформаційної комунікаційної інфраструктури Міністерства. Обіймаючи посаду директора КБУ «Контактний центр м. Києва» КМДА (2012-2014), Єгор приймав безпосередню участь у створенні і реалізації проєкту E-Government на рівні м. Київ, впровадженні сучасних принципів та сервісів роботи Центру, налагодженні співпраці з центральними органами виконавчої влади, вітчизняними та світовими ІТ компаніями. Єгор має науковий ступінь кандидата економічних наук, володіє англійською та німецькою мовами.

Додаткова інформація:

ukУкраїнська